ПРАТ «КРАСНОДОНВУГІЛЛЯ»
Results

Шахтарі «Краснодонвугілля» стали кращими ... спортсменами

24 Грудень 2012

У спортивному сезоні-2012 «Краснодонвугілля» Групи Метінвест зайняв перше місце в конкурсі на краще підприємство вугільної промисловості України з розвитку фізичної культури та масового спорту. Колектив підприємства удостоєний перехідного Кубка Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Однією з найяскравіших перемог 2012 року для спортсменів «Краснодонвугілля» стала перемога в чемпіонаті десятого ювілейного Кубка з футболу серед команд підприємств вугільної галузі України. Футбольний трофей збірна «Краснодонвугілля» завоювала у фінальній грі з командою «ДЕТК Ровенькиантрацит».

У шостій Всеукраїнській спартакіаді серед видобувних і прохідницьких бригад підприємств вугільної промисловості України збірна команда «Краснодонвугілля» в третій раз підтвердила статус найсильнішої серед шахтарів-спортсменів України, завоювавши титул чемпіона.Крім цього, працівники «Краснодонвугілля» показали свою міць і силу на третьому Всеукраїнському чемпіонаті з стронгмену — богатирського багатоборства. Серед вуглевидобувних підприємств України збірна «Краснодонвугілля» випередила одинадцять команд-суперників і другий раз завоювала титул чемпіона.

Команда представниць «Краснодонвугілля» завоювала Кубок Міненерговугілля всеукраїнських змагань «Шахтарочка-2012». У змаганнях третє Шахтаріади працівників вугільної промисловості України представниці слабкої статі змагалися в легкій атлетиці та шашок. Срібним призером став «Краснодонвугілля» у фінальних змаганнях серед вугільних підприємств України, які проходили у вересні в Алушті. Гірники змагалися в легкій атлетиці, стрибках, шашках, настільному тенісі.Команди «Краснодонвугілля» стали срібним та бронзовим призерами з волейболу та мініфутболу на Кубок Метінвесту.

Вихованці дитячого футбольного клубу «Молода гвардія», який протягом 5-ти років фінансує «Краснодонвугілля», вдруге стали срібними призерами дитячо-юнацького турніру з футболу на Кубок Групи Метінвест.

Нагадаємо, що за підтримки адміністрації компанії та профспілкових комітетів у 2012 році було проведено близько 75 спортивно-масових заходів. Спортсмени «Краснодонвугілля» взяли участь у 20 заходах обласного і державного рівня. У спартакіаді-2012 взяли участь близько 3,5 тисяч співробітників компанії.